Share |

Tervetuloa
Kalannin Pallo -65 kotisivuille!


UUTISET

Joukkuesivujen tietoja päivitetty (17.10.2019)
Osalle joukkuesivuista oli jäänyt viime kauden yhteystietoja ja harjoitusaikoja. Pahoittelemme siitä aiheutuneita väärinkäsityksiä. Sivut ovat näiltä osin nyt ajantasalla..

13.10.2019  Naisille hyvä alku sarjaan
12.10.2019  Miehet avasivat kauden voitoilla
03.09.2019  Myös miehet cupin toiselle kierrokselle
03.09.2019  KaPa jatkaa naisten salibandycupissa
24.08.2019  Pohitullin uuden mattoalustan avajaisottelut pelataan keskiviikkona 28.8., TPS:n liiganaiset vierailulla

Joukkueiden uutiset

13.10.2019  Naisille hyvä alku sarjaan
12.10.2019  Miehet avasivat kauden voitoilla
12.10.2019  Kalannin Salibandysarjan otteluohjelma julki
05.10.2019  C1-poikien kausi käyntiin
19.09.2019  Kalannin Salibandysarja käynnistyy jälleen, ilmoita joukkueesi mukaan puulaakiin!


Tulevat ottelut

14.12.2019 13:00USB - E2-Pojat (09-10)Paikka »
14.12.2019 15:00E2-Pojat (09-10) - KK-V 1Paikka »
15.12.2019 11:00O2-Jyväskylä - C-Tytöt (05-06)Paikka »
15.12.2019 13:00C-Tytöt (05-06) - SB NaantaliPaikka »
04.01.2020 9:00SB Naantali Valkoiset - E2-Pojat (09-10)Paikka »
04.01.2020 11:00Miehet II - kasPas2Paikka »
04.01.2020 14:00Miehet II - GremlinsPaikka »
04.01.2020 17:00PIF - E2-Pojat (09-10)Paikka »
05.01.2020 10:00Miehet - TPS 3Paikka »
05.01.2020 10:00A-Pojat (99-02) - SalBaPaikka »
05.01.2020 14:30A-Pojat (99-02) - SB HirvensaloPaikka »
05.01.2020 19:00KIK - MiehetPaikka »
12.01.2020 15:00E2-Pojat (09-10) - PIFPaikka »
12.01.2020 17:00SBS Lieto - E2-Pojat (09-10)Paikka »
18.01.2020 14:00C-Tytöt (05-06) - Koovee PunaisetPaikka »
18.01.2020 16:00C-Tytöt (05-06) - O2-JyväskyläPaikka »
25.01.2020 12:30Ryhti 2 - Miehet IIPaikka »
25.01.2020 15:00SBS Masku Sinivalkoinen - E2-Pojat (09-10)Paikka »
25.01.2020 15:30Miehet II - FBC TSPPaikka »
25.01.2020 17:00UHV Bulls 2 - MiehetPaikka »
25.01.2020 18:00E2-Pojat (09-10) - SBS Littoinen Sininen 2Paikka »
25.01.2020 19:00AFC Campus 2 - MiehetPaikka »
26.01.2020 11:00SB Naantali - C-Tytöt (05-06)Paikka »
26.01.2020 16:00LASB Hml - C-Tytöt (05-06)Paikka »
02.02.2020 12:30E2-Pojat (09-10) - NTK NakkilaPaikka »
02.02.2020 14:30KK-V 2 - E2-Pojat (09-10)Paikka »
09.02.2020 10:30A-Pojat (99-02) - FoSuPaikka »
09.02.2020 13:00C-Tytöt (05-06) - SBS Wirmo IIPaikka »
09.02.2020 15:00Koovee Punaiset - C-Tytöt (05-06)Paikka »
09.02.2020 15:00SBS Rupu - A-Pojat (99-02)Paikka »
15.02.2020 11:00PK - MiehetPaikka »
15.02.2020 11:30Ahto - Miehet IIPaikka »
15.02.2020 13:00FBC Turku 3 - MiehetPaikka »
15.02.2020 14:30TVV - Miehet IIPaikka »
29.02.2020 10:00SB Hirvensalo - A-Pojat (99-02)Paikka »
29.02.2020 12:00C-Tytöt (05-06) - LASB HmlPaikka »
29.02.2020 14:00C-Tytöt (05-06) - SB NaantaliPaikka »
01.03.2020 9:30E2-Pojat (09-10) - SBS Masku SinivalkoinenPaikka »
01.03.2020 11:30SBS Littoinen Sininen 2 - E2-Pojat (09-10)Paikka »
01.03.2020 13:00Miehet - PaPeNuPaikka »