Share |

Tervetuloa
Kalannin Pallo -65 kotisivuille!

yoturnaus2020.jpg


UUTISET

Joulutauon katsaus kauteen (18.12.2019)
Kausi on edennyt joulutauolle ja on hyvä katsastaa miten kausi on tähän mennessä mennyt.   Miehet Miehet aloittivat kautensa Suomen Cupilla, jossa se eteni komeasti..

17.10.2019  Joukkuesivujen tietoja päivitetty
13.10.2019  Naisille hyvä alku sarjaan
12.10.2019  Miehet avasivat kauden voitoilla
03.09.2019  Myös miehet cupin toiselle kierrokselle
03.09.2019  KaPa jatkaa naisten salibandycupissa

Joukkueiden uutiset

05.01.2020  Pyöräilyvaatteet saapuneet
13.10.2019  Naisille hyvä alku sarjaan
12.10.2019  Miehet avasivat kauden voitoilla
12.10.2019  Kalannin Salibandysarjan otteluohjelma julki
05.10.2019  C1-poikien kausi käyntiin


Tulevat ottelut

26.01.2020 11:00SB Naantali - C-Tytöt (05-06)Paikka »
26.01.2020 16:00LASB Hml - C-Tytöt (05-06)Paikka »
02.02.2020 12:30E2-Pojat (09-10) - NTK NakkilaPaikka »
02.02.2020 14:30KK-V 2 - E2-Pojat (09-10)Paikka »
09.02.2020Kapa E-Tytöt - SBS LittoinenPaikka »
09.02.2020PöU Musta - Kapa E-Tytöt Paikka »
09.02.2020 10:30A-Pojat (99-02) - FoSuPaikka »
09.02.2020 13:00C-Tytöt (05-06) - SBS Wirmo IIPaikka »
09.02.2020 15:00Classic - C1-Pojat (04)Paikka »
09.02.2020 15:00Koovee Punaiset - C-Tytöt (05-06)Paikka »
09.02.2020 15:00SBS Rupu - A-Pojat (99-02)Paikka »
09.02.2020 17:00YPA - C1-Pojat (04)Paikka »
15.02.2020 11:00PK - MiehetPaikka »
15.02.2020 11:30Ahto - Miehet IIPaikka »
15.02.2020 13:00FBC Turku 3 - MiehetPaikka »
15.02.2020 14:30TVV - Miehet IIPaikka »
23.02.2020 10:00SBS Masku/SBSWirmo2 - C1-Pojat (04)Paikka »
23.02.2020 14:00C1-Pojat (04) - TPS Tigers MustaPaikka »
29.02.2020 10:00SB Hirvensalo - A-Pojat (99-02)Paikka »
29.02.2020 12:00C-Tytöt (05-06) - LASB HmlPaikka »
29.02.2020 14:00C-Tytöt (05-06) - SB NaantaliPaikka »
01.03.2020 9:30E2-Pojat (09-10) - SBS Masku SinivalkoinenPaikka »
01.03.2020 11:30SBS Littoinen Sininen 2 - E2-Pojat (09-10)Paikka »
01.03.2020 13:00Miehet - PaPeNuPaikka »
01.03.2020 16:00Miehet - RunUPaikka »
07.03.2020Kapa E-Tytöt - SBS Wirmo1Paikka »
07.03.2020FBC Turku - Kapa E-Tytöt Paikka »
07.03.2020 11:00Koovee Punaiset - C-Tytöt (05-06)Paikka »
07.03.2020 13:30Miehet II - FBC Turku 4Paikka »
07.03.2020 14:00O2-Jyväskylä - C-Tytöt (05-06)Paikka »
07.03.2020 15:30FBC Blue River - Miehet IIPaikka »
07.03.2020 16:00SBS Wirmo II - C-Tytöt (05-06)Paikka »
08.03.2020 10:00FBC Turku - A-Pojat (99-02)Paikka »
08.03.2020 15:00C1-Pojat (04) - ClassicPaikka »
08.03.2020 17:00C1-Pojat (04) - KOOVEEPaikka »
08.03.2020 17:30A-Pojat (99-02) - SalBaPaikka »
14.03.2020 13:00E2-Pojat (09-10) - USBPaikka »
14.03.2020 15:00KK-V 1 - E2-Pojat (09-10)Paikka »
21.03.2020 10:00TPS 3 - MiehetPaikka »
21.03.2020 12:00PIF - MiehetPaikka »