Share |

Yhteystiedot

Seuran tilinumero:

FI58 5491 1640 0210 54

Y-Tunnus:

1003028-9

Seuran toimihenkilöt:


Puheenjohtaja:
Sami Virtanen , samivirtanen17@gmail.com

Sihteeri:
Eveliina Hyytiä, eveliina.hyytia@novida.fi

Junioripäällikkö:
Kimmo Rantanen, kimmo.rantanen@vianor.com

Hallitus 2018-2019:

Jäsenet:
Sami Virtanen, pj
Eveliina Hyytiä, sihteeri
Kimmo Rantanen
Harri Häggström
Marko Aalto
Mikael Mattila

Varajäsenet:
Mari Sonkki-Luukkala
Jessica Pirppu

Joukkueet:

Naiset:

Sami Virtanen, vastuuvalmentaja, 050 343 1003, samivirtanen17@gmail.com

Mikael Mattila, valmentaja, 0440 577 700, miksu_mattila@hotmail.com

Lari Lahti, valmentaja

Lauri Aulin, valmentaja

Minna Hakanpää, joukkueenjohtaja

Eveliina Hyytiä, joukkueenjohtaja - 0400 934 344 , eveliina.hyytia@novida.fi

Naiset II:

Kimmo Rantanen, valmentaja, 040 845 5300, kimmo.rantanen@vianor.com

Eveliina Hyytiä, joukkueenjohtaja - 0400 934 344 , eveliina.hyytia@novida.fi

B-Tytöt:

Marko Aalto, valmentaja, 040-5646322, melvis@suomi24.fi

Mari Sonkki-Luukkala, joukkueenjohtaja, mari@luukkala.fi

C-Tytöt:

Marko Aalto, vastuuvalmentaja, 040-5646322, melvis@suomi24.fi

Saku Ståhlberg, valmentaja

Mari Sonkki-Luukkala, joukkueenjohtaja, mari@luukkala.fi

D-Tytöt:

Essi Kutila, vastuuvalmentaja, 044 299 3925, essikutila@hotmail.com

Jani Arvonen, valmentaja

Harri Häggström, joukkueenjohtaja, 040 562 4731, harrimh@gmail.com

E-Tytöt:

Sami Virtanen, 050 343 1003 , samivirtanen17@gmail.com

F-Tytöt:

Sami Virtanen, 050 343 1003 , samivirtanen17@gmail.com

Miehet / Kalannin Salibandysarja:

Sami Virtanen, 050 343 1003 , samivirtanen17@gmail.com

A-Pojat 97-01:

Miika Virtanen, vastuuvalmentaja, 044 990 8536, Miika55@hotmail.com

Sari Salmila, joukkueenjohtaja, sari.salmila@gmail.com

C2-Pojat 04:

Juha Peura, vastuuvalmentaja, 0400 598 649, peuraju@gmail.com

Juha Karru, valmentaja

Miika Virtanen, valmentaja, 044 990 8536, Miika55@hotmail.com

Eveliina Hyytiä, joukkueenjohtaja, 0400 934 344 , eveliina.hyytia@novida.fi

D1-Pojat 05:

Sami Virtanen, vastuuvalmentaja, 050 343 1003, sami.virtanen@uusikaupunki.fi

Sami Kunvik, valmentaja, sami.kunvik@gmail.com

Marko Ruohonen, valmentaja, isomake@gmail.com

Veijo Nummi, valmentaja

Pilvi Ruohonen, joukkueenjohtaja, 040-6891184, pilvi.ruohonen@opteam.fi

D2-Pojat 06-07:

Sami Virtanen, vastuuvalmentaja, 050 343 1003, samivirtanen17@gmail.com

Marko Ruohonen, valmentaja, isomake@gmail.com

Veijo Nummi, valmentaja

Pilvi Ruohonen, joukkueenjohtaja, 040-6891184, pilvi.ruohonen@opteam.fi

F-Pojat 08-10

Henri Friberg, vastuuvalmentaja, 044 7939613, henri.friberg@outlook.com

Marko Aalto, valmentaja, 040-5646322, melvis@suomi24.fi

Tanja Virtanen, joukkueenjohtaja, tanja.virta.tv@gmail.com

G-Pojat 11-12:

Mikael Mattila, vastuuvalmentaja, 0440 577 700, miksu_mattila@hotmail.com

Seppo Niemi, valmentaja

Konsta Rostedt, valmentaja